Hakkımızda

Raziye Gedikli

Raziye Gedikli, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde İşletme Masterı yapmıştır.

İş Deneyimi

İlaç sektörüne Hoechst İlaç pazarlama departmanında ürün müdürü olarak başlamıştır. Daha sonra Roche ve Lilly firmalarında görev almıştır. Marka müdürü, bölge satış müdürü, ulusal satış müdürü, kurumsal ilişkiler direktörü ve pazarlama direktörü olarak farklı pozisyonlarda çalışmıştır.

Pazarlama, satış, iş geliştirme, ruhsatlandırma ve pazara erişim alanlarında elde etmiş olduğu 18 yıllık sektör deneyimiyle 2010 yılında GePharm şirketini kurmuştur. Özellikle nadir görülen hastalıklarda hem hastalara hem de sivil toplum kuruluşlarına destek olarak, hastalık yönetimini daha iyi hale getirecek stratejik ortaklıklar ve iş geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketin Kanada’daki operasyonlarını yürütmek ve hammadde tedariki alanında sunduğu hizmeti geliştirmek amacıyla 2014 yılında merkezi Toronto’da olan GePharm Canada’yı faaliyete geçirmiştir.

Eğitimciliği

2010-2012 yılları arasında Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesinde Medikal Pazarlama, Sağlık İletişimi, Pazarlama ve Satış derslerini vermiştir.

Sivil Toplum Çalışmaları

Halen, Türkiye Diyabet Vakfı’nın Murahhas Azası olup, 2010 yılından beri T.C. Cumhurbaşkanlığının himayelerinde yürütülen Diyabeti Durduralım kampanyası kapsamında ilerleyen Diyabette Akran Eğitimi Projesinin yürütücü koordinatörüdür. Etkin Eczacılık Derneği'nin de üyesidir.

İlgilendiği sosyal sorumluluk alanları arasında hasta eğitimi, sivil toplum örgütlerinin ve özellikle hasta derneklerinin güçlendirilmesi ile hastalık yönetim kalitesinin artırılması bulunur. Bu amaçla yurt içi ve yut dışı çeşitli derneklerin gönüllü üyesi olarak çalışmakta ve projelerde yer almaktadır.

Cüneyt Gedikli

Cüneyt Gedikli, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Hakkari Çukurca’da mecburi hizmetini ve Heybeli Ada Deniz Lisesinde askerliğini doktor olarak yapmıştır. Tıp eğitiminin yanı sıra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde Master yapmıştır. Ayrıca London Bussiness School 'da işletme, finans ve liderlik eğitimleri almıştır.

İş Deneyimi

1990 yılında Santa Farma İlaç Firması eğitim departmanında sektöre adım atmış ve bu firmada sırasıyla eğitim müdürü, tıbbi danışman, grup ürün müdürü, pazarlama müdürü, pazarlama ve satış direktörü olarak çalışmıştır.

2009 -2011 yılları arasında Abdi İbrahim İlaç Firmasında satış ve pazarlama genel müdürü olarak görev yapmıştır. Bu görev sırasında çeşitli tedavi alanlarına yönelik tecrübesi ile şirketin Türk İlaç Pazarındaki liderliğini pekiştirmesine katkıda bulunmuştur. Şirket vizyonu doğrultusunda OTC ürünlerinin yeni bir konsept ile yapılandırılmasına liderlik etmiştir.

2012 yılında yurtdışı operasyonunu geliştirmek üzere Dış Pazarlar Genel Müdürü olarak atanmış ve bu süreç boyunca şirketin Türkiye dışındaki tüm pazarlama faaliyetlerini yönetmiştir.

Haziran 2013 de GePharm İlaç Yönetim Kuruluna katılmıştır.

Kendisi interim management alanında da çalışmalar yürütmekte ve sektördeki firmalara yönetim danışmanı olarak hizmet vermektedir.

Oral Bayramoğlu

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümünü bitirdikten sonra 1990 yılında Glaxo ilaç firmasında tıbbi satış mümessili olarak göreve başlamıştır.

1995 yılında Lilly İlaç firmasına geçiş yaparak hastane ürünleri alanında satış mümessili olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra bölge satış müdürü olarak atanmış ve santral sinir sistemi alanında firmanın satış ekibinin kurulmasında aktif bir rol üstlenmiştir. Satış alanındaki deneyimleriyle şirketin eğitim departmanında bölge müdürlerinin yönetici eğitimlerinin yapılandırılması ve güçlendirilmesine yönelik olarak yürütülen bir projede görev almıştır. 2007 yılından itibaren kongre ve toplantılar müdürlüğü görevini üstlenerek bu departmanın kurulmasında liderlik yapmış, şirketin tüm toplantı ve organizasyonlarının yönetmelikler doğrultusunda yürütülmesini sağlamıştır. 2009 yılından Aralık 2012'ye dek Lilly İlaç firması pazarlama departmanında marka müdürlüğü görevini üstlenmiştir.

2013 Ocak ayında GePharm bünyesine geçmiştir. Halen bu firmada satış ve pazarlama müdürlüğü görevini yürütmektedir.